İçerik Yükleniyor... Lütfen Bekleyiniz

Ara Tatil Yunus Emre KSM Etkinlikleri

 YARIYIL TATİLİ ETKİNLİKLERİ

YUNUS EMRE KSM PROGRAMLARI

25 Ocak – 3 Şubat 2023

 

 

TARİH

ETKİNLİK ADI

SEANSLAR

YER

TİYATRO

25 Ocak 2023 Çarşamba

HAYALLERİN GERÇEK OLSUN

14.30

YUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ

HACİVAT – KARAGÖZ GÖSTERİLERİ

26 Ocak 2023 Perşembe

DEV GÖLGELER (KARAGÖZ‘ÜN KOMİK DİLEĞİ)

ÇOCUK KONSERİ

27 Ocak 2023 Cuma

YUSUF GONCAGÜL İLE ÇOCUK ŞARKILARI

ÇOCUK MÜZİKALİ

1 Şubat 2023 Çarşamba

ANADOLU MASAL KAHRAMANLARI ÇOCUK MÜZİKALİ

HACİVAT – KARAGÖZ GÖSTERİLERİ

2 Şubat 2023 Perşembe

DEV GÖLGELER (KARAGÖZ‘ÜN KOMİK DİLEĞİ)

MÜZİKLİ KUKLA SHOW

3 Şubat 2023 Cuma

VOLKAN ABİ İLE MUTLU ÇOCUKLAR

 

ETKİNLİK İÇERİKLERİ

 

HAYALLERİN GERÇEK OLSUN

Siz hiç içinden sirk çıkan tiyatro gördünüz mü? Bu tiyatronun içinde sirk var. Hayaller ülkesinin prensesleri ve kralı, mutsuz bir dünya ülkesinden getirdiği mutsuz çocuklara gülmeyi yeniden öğretebilmek için onların hayallerini gerçekleştiriyor ve sahne bir anda sirke dönüyor. Çocuklar jonglör, bubble gösterisi, kukla, danslar ve daha başka sürprizlerle hayallerinizi gerçekleştirmeye var mısınız?

 

DEV GÖLGELER (KARAGÖZ’ÜN KOMİK DİLEĞİ)

Karagöz bir gün mahallede dolaşırken karşısında bir sürü sokağa bırakılmış eşya görür. Eşyaların kime ait olduğunu merak edip soruştururken dayanamayıp incelemeye başlar. O sırada eşyalar arasında öyle bir şey bulur ki ne olduğuna anlam veremez. Peki, sonra ne mi oldu? Karagöz, hiç ummadığı ama bir o kadar da komik olayların başlamasına sebep oldu. Bakalım Karagöz, bu macerandan nasıl bir ders çıkaracak?

 

VOLKAN ABİ İLE MUTLU ÇOCUKLAR 

Volkan Abi ve Meraklı ile müzikli, anlatımlı, interaktif vantrilok kukla gösterisi… Çocuklarımızın severek izlediği Volkan Abi, öncelikle miniklerimizle ufak bir bilgi yarışması yapıyor, sonrasında Meraklı ile temizlik, sağlık, genel kültür konuları ve ahlak kurallarının ağırlıklı işlendiği oyunda çocuk şarkıları ve ilginç illüzyon gösterileri de oldukça renkli bir sahne şovunu ortaya koyuyor. 

 

ANADOLU KAHRAMANLARI ÇOCUK MÜZİKALİ

Gün geçtikçe çocuklarda artan tablet bağımlılığını azaltmayı ve aynı zamanda kitap okumanın güzelliğini merkeze alarak hazırlanan tiyatro oyunu daha çok çocuğa ulaşacak, tablet bağımlılığını azaltmak için mesajlar verecek ve kitap okumanın güzelliğini anlatacak. Anadolu Kahramanları Çocuk Müzikali'nde geleceğimizin ışığı çocuklar hem çok gülecek hem eğlenecek hem de tarihin derinliklerinde Anadolu'da iz bırakmış kahramanları tanıyarak zamanda harika bir yolculuğa çıkacak. Zamanda yolculuk yapmaya hazır mısınız? 

 

YUSUF GONCAGÜL İLE ÇOCUK ŞARKILARI

Ara tatilde şarkılarla eğlenmeye ne dersiniz? Yusuf Goncagül ile Çocuk Şarkıları Pendik Masal Parkı’nda...


11 Ocak 2023