İçerik Yükleniyor... Lütfen Bekleyiniz

Meclis Komisyonları

PENDİK BELEDİYE MECLİSİNİN 15/NİSAN/2019  PAZARTESİ  GÜNÜ YAPILAN

NİSAN  AYI TOPLANTISINDA KOMİSYONLARA VE BİRLİKLERE SEÇİLMİŞ

BULUNAN MECLİS ÜYELERİNİN LİSTESİ

 

 

 

MECLİS 1. BAŞKAN VEKİLİ

 - Murat TÜRKYILMAZ  

      

TARİFELER KOMİSYONU

1 - Hüseyin ÖZMEN
2 - İdris BİLİCİ
3 - Yalçın AKA 
4 - Haydar ERKOL
5 - Turabi TOSUN  

MECLİS 2. BAŞKAN VEKİLİ

 - Abdul Kadir BAYRAM

    

ESNAF KOMİSYONU

1 - Yalçın AKA
2 - Hamdi Yavuz TURAN            
3 - Muammer GÜL         
4 - Turabi TOSUN        
5 - Niyazi GÜNERİ 

DİVAN KÂTİPLİĞİ               

1 - Furkan TOPALOĞLU
2 - Çağdaş BUDAK 
3 - Zahide FINDIK
4 - Mesut KESİK

KÜLTÜR ve SANAT KOMİSYONU

1 - Öznur CANAYAKIN
2 - Mesut KESİK
3 - İsmail KANSU
4 - Songül KARA
5 - Yener YALÇINKAYA

BELEDİYE ENCÜMENİ

1 - İsmail KANSU 
2 - Zahide FINDIK
3 - Dursun GÜRER

TRAFİK ULAŞIM KOMİSYONU

1 - Atakan YÜCE      
2 - Hamdi Yavuz TURAN
3 - Dursun GÜRER
4 - Hayriye UYANIK
5 - Turabi TOSUN

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

1 - Hüseyin ÖZMEN      
2 - Feriha Gülüzar KURT
3 - Mesut KESİK
4 - Sabri ÖZCAN
5 - S. Tarık BALYALI

SOSYAL HİZMETLER ve YARDIM KOMİSYONU

1 - Öznur CANAYAKIN 
2 - Feriha Gülüzar KURT
3 - Şenel KORKMAZ
4 - Niyazi GÜNERİ
5 - Salih CEYLAN

İMAR KOMİSYONU

1 - Ekrem YILDIRIM
2 - Murat AÇIK
3 - Özer SARIKAYA
4 - Nerze ÖZYURTLU
5 - Kutlu ÖZDEMİR

KADIN VE AİLE KOMİSYONU

1 - Şaduman ŞEKER
2 - Semanur ALİOĞLU KAŞIKCI
3 - Şenel KORKMAZ
4 - Songül KARA
5 - Haydar ERKOL  

HUKUK KOMİSYONU

1 - Nuri TÜZEK 
2 - Semanur ALİOĞLU KAŞIKCI    
3 - Şenel KORKMAZ
4 - Yılmaz SARAÇ
5 - Hayriye UYANIK

GAYRİMENKUL SATIŞ KOMİSYONU

ASIL :
1 - Ceyhun ÖZKAN 

YEDEK:
1 - Dursun GÜRER   

İSİMLENDİRME KOMİSYONU

1 - Ceyhun ÖZKAN
2 - Hakan ÖGÜTCÜ
3 - Adem ŞEN
4 - Salih CEYLAN
5 - Yener YALÇINKAYA         

MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ      

ASIL :   
1 - Serkan DURAN 
2 - Hüseyin TOPÇU

YEDEK:
1 - Nuri TÜZEK   

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

1 - Şaduman ŞEKER
2 - Feriha Gülizar KURT
3 - Tevfik KILIÇ
4 - Songül KARA
5 - Yılmaz SARAÇ

TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ

ASIL:
1 - Abdul Kadir BAYRAM                                          
2 - Murat AÇIK 


 

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

1 - İsmail KANSU          
2 - Hakan ÖGÜTCÜ
3 - Çağdaş BUDAK     
4 - Nerze ÖZYURTLU
5 - Yener YALÇINKAYA

SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ

1 - Öznur CANAYAKIN
2 - Fatih ÖZEREN

 

02 Mayıs 2019
İçeriği Paylaş

İçeriği Paylaş

Kapat