İçerik Yükleniyor... Lütfen Bekleyiniz

Ömer Faruk Karadeniz

1981 yılında İstanbul' da doğdu.  Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünü tamamladıktan sonra  Kanada' da İngilizce dil eğitimi aldı. Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü İşletme Bölümünde "Örgütsel Sessizlik ve Çalışan Stresi Üzerine Etkisi" isimli çalışmasıyla Yüksek Lisansını tamamladı. Mühendislik alanındaki Yüksek Lisansına Yıldız Teknik Üniversitesinde devam etmektedir.

2005 - 2013 yılları arasında özel sektörde uluslararası şirketlerde Satış, Pazarlama, Üretim alanlarında yöneticilik yaptı. Bu süreçte başta otomotiv, demir çelik, enerji, maden, inşaat, makine sektörlerinde olmak üzere yatırım projelerinde, ulusal ve uluslararası fuar organizasyonlarının düzenlenmesinde aktif rol aldı, yurtiçi ve yurtdışı sertifika programlarına katıldı. Satış Yönetimi, Kalite yönetimi, Proje Yönetimi, 6 Sigma çalışmaları, Risk Yönetimi, İş Güvenliği alanında çalışmalarda bulundu.

2013 yılında Pentaş A.Ş.’de İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. 2 yıl süren görev süresinde yatırım fizibiliteleri, şirket verimlilik yönetimi alanındaki çalışmalarıyla birlikte Pendik Belediyesi Sosyal tesislerinin yeniden yapılandırılması ve Spor tesislerinin kurulum çalışmalarını yönetti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı B Sınıfı İş Güvenliği uzmanı olan ve iyi derecede İngilizce bilen Ömer Faruk Karadeniz, Pendik Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde idarecilik yaptıktan sonra görevine Dış İlişkiler Müdürü olarak devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

ofkaradeniz[et]pendik.bel.tr